B16

Olomouc, 5.–6. září 2020

Den Čas Hala Označení Tým 1 : Tým 2
5. 9. 8:00 U ZA1 FBS Olomouc B 1:4 FBS Olomouc
5. 9. 8:40 U ZC1 FBC Dragons Kyjov 0:2 FBC Přerov
5. 9. 9:20 Č ZB1 FBC Sokol Frenštát pod Radhoštěm 1:2 Fbc Topgal Šternberk
5. 9. 9:20 R ZD1 FbC Asper Šumperk 1:1 FBC Dobruška
5. 9. 9:20 U ZA2 1. MVIL Ostrava 1:4 ŠSK Očov Hodonín
5. 9. 10:00 U ZC2 Bulldogs Brno 7:3 1. SFK Havířov
5. 9. 10:00 Č ZB2 Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 3:2 PSKC Okříšky
5. 9. 10:00 R ZD2 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:1 FBŠ Hattrick Brno
5. 9. 11:20 U ZA3 FBS Olomouc 8:0 1. MVIL Ostrava
5. 9. 12:00 R ZD3 FBC Dobruška 2:8 1. SC TEMPISH Vítkovice
5. 9. 12:40 U ZC3 FBC Přerov 0:3 Bulldogs Brno
5. 9. 12:40 Č ZB3 Fbc Topgal Šternberk 0:5 Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
5. 9. 12:40 R ZA4 ŠSK Očov Hodonín 1:5 FBS Olomouc B
5. 9. 14:00 R ZC4 1. SFK Havířov 5:3 FBC Dragons Kyjov
5. 9. 14:40 U ZB4 PSKC Okříšky 1:7 FBC Sokol Frenštát pod Radhoštěm
5. 9. 14:40 Č ZD4 FBŠ Hattrick Brno 5:2 FbC Asper Šumperk
5. 9. 14:40 R ZA5 ŠSK Očov Hodonín 7:7 FBS Olomouc
5. 9. 16:00 R ZC5 1. SFK Havířov 2:2 FBC Přerov
5. 9. 16:00 U ZB5 PSKC Okříšky 1:6 Fbc Topgal Šternberk
5. 9. 16:00 Č ZD5 FBŠ Hattrick Brno 7:1 FBC Dobruška
5. 9. 16:40 R ZA6 FBS Olomouc B 4:0 1. MVIL Ostrava
5. 9. 16:40 U ZB6 FBC Sokol Frenštát pod Radhoštěm 1:4 Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
5. 9. 16:40 Č ZD6 FbC Asper Šumperk 1:10 1. SC TEMPISH Vítkovice
5. 9. 17:20 R ZC6 FBC Dragons Kyjov 2:3 Bulldogs Brno
6. 9. 9:30 U E1 ŠSK Očov Hodonín 2:3 Fbc Topgal Šternberk
6. 9. 9:30 Č E2 FBS Olomouc A 9:0 PSKC Okříšky
6. 9. 9:30 R E3 1. SFK Havířov 4:3 FBŠ Hattrick Brno
6. 9. 9:30 Š E4 Bulldogs Brno 4:0 FBC Dobruška
6. 9. 10:15 U E5 1. MVIL Ostrava 1:7 Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
6. 9. 10:15 Č E6 FBS Olomouc B 0:3 FBC Sokol Frenštát pod Radhoštěm
6. 9. 10:15 R E7 FBC Dragons Kyjov 0:7 1. SC TEMPISH Vítkovice
6. 9. 10:15 Š E8 FBC Přerov 5:0 FbC Asper Šumperk
6. 9. 12:30 U Q1 Fbc Topgal Šternberk 2:5 Bulldogs Brno
6. 9. 12:30 Č Q2 FBS Olomouc A 3:1 1. SFK Havířov
6. 9. 12:30 R Q3 Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 3:2 FBC Přerov
6. 9. 12:30 Š Q4 FBC Sokol Frenštát pod Radhoštěm 0:8 1. SC TEMPISH Vítkovice
6. 9. 15:30 Č S1 Bulldogs Brno : FBS Olomouc A
6. 9. 15:30 U S2 Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 0:4 1. SC TEMPISH Vítkovice
6. 9. 17:45 Č F3 pS1 : Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
6. 9. 17:45 U F vS1 : 1. SC TEMPISH Vítkovice

Vysvětlivky: Č = Čajkaréna, R = Rooseveltova, Š = Šibeník, U = UP.