Olomouc, 11.–12. září 2021

Den Čas Hala Označení Tým 1 : Tým 2
11. 9. 8:00 R ZA1 FBC
Přerov
1:1 ŠSK Očov Hodonín
11. 9. 8:40 R ZC1 FBC Tigers Poruba 2:5 FBS
Olomouc
11. 9. 9:20 Č ZB1 FBC ZŠ
Uničov
4:2 FbC Asper Šumperk
11. 9. 9:20 U ZD1 FbC
Skuteč
7:2 FBC
Mohelnice
11. 9. 9:20 R ZA2 FbK
Orlicko-Třebovsko
2:3 1. SFK
Havířov
11. 9. 10:00 R ZC2 FBŠ Hattrick Brno 5:2 FBC Hornets Brno
11. 9. 10:40 Č ZB2 Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 1:5 1. SC TEMPISH Vítkovice
11. 9. 10:40 U ZD2 FBC ČPP
Ostrava
9:4 Bulldogs
Brno
11. 9. 10:40 R ZA3 ŠSK Očov Hodonín 4:4 FbK
Orlicko-Třebovsko
11. 9. 11:20 R ZC3 FBS
Olomouc
1:5 FBŠ Hattrick Brno
11. 9. 12:00 Č ZB3 FbC Asper Šumperk 1:2 Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
11. 9. 12:00 U ZD3 FBC
Mohelnice
4:9 FBC ČPP
Ostrava
11. 9. 13:20 U ZA4 1. SFK
Havířov
9:7 FBC
Přerov
11. 9. 13:20 Č ZC4 FBC Hornets Brno 3:4 FBC Tigers Poruba
11. 9. 13:20 R ZB4 1. SC TEMPISH Vítkovice 8:3 FBC ZŠ
Uničov
11. 9. 14:00 R ZD4 Bulldogs
Brno
3:4 FbC
Skuteč
11. 9. 14:40 U ZA5 1. SFK
Havířov
3:0 ŠSK Očov Hodonín
11. 9. 14:40 Č ZC5 FBC Hornets Brno 0:10 FBS
Olomouc
11. 9. 14:40 R ZB5 1. SC TEMPISH Vítkovice 8:0 FbC Asper Šumperk
11. 9. 15:20 R ZD5 Bulldogs
Brno
5:4 FBC
Mohelnice
11. 9. 17:20 U ZA6 FBC
Přerov
3:0 FbK
Orlicko-Třebovsko
11. 9. 17:20 Č ZC6 FBC Tigers Poruba 2:5 FBŠ Hattrick Brno
11. 9. 17:20 R ZB6 FBC ZŠ
Uničov
4:4 Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
11. 9. 18:00 R ZD6 FbC
Skuteč
3:8 FBC ČPP
Ostrava
12. 9. 8:00 U E1 ŠSK Očov Hodonín 4:3 n. FBC ZŠ Uničov
12. 9. 8:00 Č E2 1. SFK Havířov 2:1 n. FbC Asper Šumperk
12. 9. 8:00 R E3 FBC Tigers Poruba 3:6 FBC Skuteč
12. 9. 8:00 Š E4 FBŠ Hattrick Brno 3:1 FBC Mohelnice
12. 9. 8:45 U E5 FbK Orlicko-Třebovsko 0:9 1. SC TEMPISH Vítkovice
12. 9. 8:45 Č E6 FBC Přerov 1:2 Sokol Brno I EMKOCase  Gullivers
12. 9. 8:45 R E7 FBC Hornets Brno 0:11 FBC ČPP Ostrava
12. 9. 8:45 Š E8 FBS Olomouc 2:3 Bulldogs Brno
12. 9. 11:00 U Q1 ŠSK Očov Hodonín 2:1 n. FBŠ Hattrick Brno
12. 9. 11:00 Č Q2 1. SFK Havířov 3:2 FBC Skuteč
12. 9. 11:00 R Q3 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:0 Bulldogs Brno
12. 9. 11:00 Š Q4 Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 1:4 FBC ČPP Ostrava
12. 9. 14:00 Č S1 ŠSK Očov Hodonín 1:5 1. SFK Havířov
12. 9. 14:00 U S2 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:4 n. FBC ČPP Ostrava
12. 9. 16:30 Č F3 ŠSK Očov Hodonín 3:5 1. SC TEMPISH Vítkovice
12. 9. 16:30 U F 1. SFK Havířov 3:6 FBC ČPP Ostrava

Více zde: https://www.moraviancup.cz/rozlosovani/b14/